Oproštaj i početak nove školske godine

Home Vijesti Oproštaj i početak nove školske godine
Oproštaj i početak nove školske godine Ispis E-mail
Ponedjeljak, 10 Rujan 2018 08:25

Pedesettreća generacija  Biskupijske klasične gimnazije „Paulinum“ oprostila se u redovnom ljetnom roku  šk.godine 2O17/18. Nakon pismenih i usmenih ispita slijedio je svečani završetak i proglašenje mature. Sa pjesmon „ Prašta se već stari djak“  oprostili su se maturanti od svoje stare škole. Ravnatelj je proglasio uspjehe maturanata, a u svom govoru je istaknuo da je ove godine ispit zrelosti položila jedna mala četa,ali dobra i jaka. Svi su bili pohvaljeni i svi su dobili jedan mali poklon,koji će ih sjetiti na nekadašnje školske dane u „Paulinumu“. Razrednik prof.Marijan Kujudžić je ohrabrio učenike za daljnje studije, a u ime maturanata govorio je Đuro Juhas, koji se zahvalio svima, koji su njihov put pratili i pomogli da sretno završe svoje srednjoškolko školovanje.