Ljetna obnova na zgradi

Home Vijesti Ljetna obnova na zgradi
Ljetna obnova na zgradi Ispis E-mail
Ponedjeljak, 10 Rujan 2018 10:48

Svaka zgrada nakon dvadeset godina već zastari i potrebne su razne potrebe. Pogotovo ovo vrijedi za odgojne i školske institucije, koje svake godine treba obnavljati nešto popravljati a zatim nešto modernizirati. Zgrada „Paulinuma“ je stara više od pedespet godina. Stoga nije ni čudo da stalno treba nešto obnoviti i reparirati. Tjekom ljetnih ferija u zgradi „Paulinuma“ obnovljeno je stepenište na drugom katu, zatim obnovljeno je umivaonik i toalet na polukatu, i ostali popravci koje svake godine trebaju biti izvedeni. Za mogućnost izvođenja radova zahvaljujemo Upravi za suradnju sa crkvama i vjerskim zajednicama Republike Srbije, koja je ove godine sve ove radove financirala. Radove je izveo poduzeće „Yumol“ i radovi su završeni do početka nove školske godine.