Posjet župama Čantavira i Kelebije

Posjet župama Čantavira i Kelebije Nyomtatás E-mail
2019. május 23. csütörtök, 11:46

Zajednica „Paulinuma”  prema mogućnostima, rado ide na susrete i posjete po župama. Susreti su radi sticanja iskustava za  paulince, a zatim da vjernici vide sjemeništarce i učenike jedine katoličke škole na našim prosotrima. Svaki susret počinje sa sv. misom . Iza sv.mise je druženje sa djecom i mladima, odnosno razgovori sa vjernicima, koji fizički, materijalno i moralno podržavaju tu važnu ustanovu biskupije.

U poslije podnevnim satima se organiziraju neke slobodne aktivnosti, koji su vezani sa pobližem upoznavanju i na nekim školskim programima. Paulinci su bili 24. ožujka u posjeti župi Čantavir, a 31. ožujka na Kelebiji. Kao i u prijašnjim godinama učenici su bili lijepo primljeni i prihvaćeni,  te se vratili  u „Paulinum” sa nezaboravnim doživljajem i dobrim iskustvima.