Date

Link

 

 

Támogató BETHLEN GÁBOR Alapitvány

Home Vijesti Érettségizőink „gólyák” lettek
Érettségizőink „gólyák” lettek Print E-mail
Friday, 27 September 2019 09:51

Az elmúlt iskolai év végzőseik, akik négy éven át gimnáziumunkban tanultak, mindnyájan sikeresen letették az érettségi vizsgát, és a mondás szerint „gólyák” lettek. A nyár nem jelentett nekik vakációt, mert ők az egyetemi felvételi vizsgákra készültek. Visszajelzést kaptunk volt tanulóinktól, akik örömmel üzenték, hogy letették az egyetemi felvételi vizsgákat és a választott főiskolákra, illetve egyetemekre iratkoztak. Ketten teológiai tanulmányokat folytatnak, ketten Tanárképző Karra iratkoztak és egy a budapesti Pázmány Péter Jog – és Államtudomány Karon nyert felvételt. Egykori tanulóinknak, volt érettségizőinknek jó beilleszkedést kívánunk az egyetemekre, továbbá szorgalmasan tanuljanak, és hogy időben tudják befejezni tanulmányaikat, majd a diploma megszerzése után jó szakemberek legyenek az Egyház és a társadalom javára. Isten segítse és áldása kísérje őket.