Bivši maturanti su postali brucoši

Home Vijesti Bivši maturanti su postali brucoši
Bivši maturanti su postali brucoši Ispis E-mail
Četvrtak, 10 Listopad 2019 10:34

Maturanti 2018/19. koji su četiri godine pohađali našu gimnaziju, uspješno su položili ispit zrelosti i postali su prema uzrečici "brucuši". To znači, da su nakon mature primljeni na visoke škole i fakultete. Njima ljetno vrijeme nije značilo odmor ili prave ferije, nego su morali spremiti se za prijemne ispite. Sa radošću su nam javili, da su položili prijemne ispite i da su primljeni na željene fakultete. Dvojica su upisali bogoslovni fakultet (Italija,Hrvatska),dvojica učiteljski fakultet (Subotica,Sombor) a jedan je primljen na pravni fakultet sveučilišta .Pazmany Peter" u Budimpešti. Našim bivšim maturantima želimo da se snađu na novim učilištima, da dobro uče, te da na vrijeme završe svoje studije i da budu vrijedni članovi Crkve i društva u našoj sredini.