Új sportcipők

Home Vijesti Új sportcipők
Új sportcipők Drucken E-Mail
Donnerstag, den 07. November 2019 um 11:27 Uhr

A sportnak az egészséges fejlődésben és életmódban kiemelt szerepe van. Ma már rengeteg cikk vált elérhetővé a kor embere számára, amelyek a rendszeres fizikai erőbevétel fontosságát méltatják a testi épség és vitalitás megóvásának érdekében. Korunkban, amikor az iskolai előadások száma növekszik, valamint a modern technológia kínálta élmények még inkább a padhoz láncolják a fiatalokat, szükségessé válik alternatív megoldások bevezetése. A Paulinum tanulói között sokan vannak, akik a különféle sportok rajongói és gyakorlói. Az intézeten belül kialakított súlyzóteremben lehetőség adatik a rendszeres tornára. Továbbá az iskolai tanév folyamán több olyan alkalom van biztosítva számukra, amikor gyalogtúrák vagy labdajátékok keretében építhetik állóképességüket. A labdarúgás a diákok által leginkább űzött sport. Ennek gyakorlására nem csak tornaórák keretében adatik lehetőség, hanem szabad időben is az intézet területén lévő kis pályán. Sportolásuk előmozdításnak érdekében az Oktatási Minisztérium  jóvoltából az iskola labdarúgó csapat tagjai új tornacipőket kaptak használatra.