Nem állt meg a tanítás

Home Vijesti Nem állt meg a tanítás
Nem állt meg a tanítás Ispis E-mail
Ponedjeljak, 08 Lipanj 2020 08:27

Március 15-én életbe lépett a Covid-19 vírus miatt a rendkívüli állapot. A rendelet értelmében az oktatási intézetek áttértek a távoktatásra. Ennek megfelelően jártunk el mi is, és multimediális eszközök révén tartjuk fen a kapcsolatot a diákjainkkal és folytatjuk a képzést. A rendkívüli állapot terén májusban enyhítések történtek, ám az oktatási intézetek nem nyithatták meg ajtóikat. A rendelet értelmében a tanítás május végén fejeződik be. Ennek értelmében intézetünkben május 29-én lesz megtartva az évzáró gyűlés az érvényben lévő személyek közti érintkezésre vonatkozó szabályok szerint. Június első napjaiban lehetőségük van az osztályzattal meg nem elégedett diákoknak javítaniuk. Az érettségizők számára pedig  június 4-e és 6-a között az érettségi vizsgák veszik kezdetét. Imádkozzunk Istenhez érettségizőinkért, hogy sikeresen zárják négyéves tanulmányaikat!