Fertőzés megelőzésére kapott felszerelés

Home Vijesti Fertőzés megelőzésére kapott felszerelés
Fertőzés megelőzésére kapott felszerelés Drucken E-Mail
Montag, den 08. Juni 2020 um 09:00 Uhr

Május hónap végén lett megtartva a szabadkai oktatási intézetek igazgatói számára a gyűlés, amelynek témái az online oktatás, intézetek fertőtlenítése és ezek utóbbiakba való látogatás feltételei voltak. Az igazgatók a kormány által kiadott előírásokat, utasításokat és plakátokat kaptak, amelyek az intézetben való tartózkodás feltételeit ábrázolják és  szabják meg a fertőzés megelőzése céljából. Erre a célra az oktatási intézetek a Szabadkai Önkormányzattól nátrium-hipoklorit alapú fertőtlenítő szereket vehettek át a szabadkai Üzleti Inkubátorban a termek fertőtlenítésére, továbbá egyszer használatos sebészeti maszkokat és gumikesztyűket.  A Szabadkai Vegyészeti iskolában szintén védőmaszkokat vehettünk át. Ezek a védő felszerelések kiosztásra kerültek az intézetben dolgozok, érettségizők és tanárok között.