Pripremna sjednica Nastavničkog zbora

Home Vijesti Pripremna sjednica Nastavničkog zbora
Pripremna sjednica Nastavničkog zbora Ispis E-mail
Ponedjeljak, 14 Rujan 2020 07:44

Svaka obrazovna ustanova prije početka rada, treba održati pripremnu sjednicu. Bez dobre pripreme i planiranja, nema uspješnog rada. Gimnazija „Paulinum“  strogo se pridržava  propisa  koji su određeni za takve institucije. U tom smislu su naši profesori održali 24. kolovoza pripremnu sjednicu za narednu školsku godinu. Ove godine sjednica je još  važnija bila, jer su sve škole dobile stroge upute radi korona virusa. Sjednica je održana u velikoj blagovaonici  Paulinuma, radi odstojanja i higijenskih propisa. Sjednicu je vodio ravnatelj gimnazije, a na dnevnom redu je bilo govora o nastavnom planu i programu, o predmetima, vježbama, predavačima i o  cjelokupnom funkcioniranju škole. Na sjednici je  još govorio  profesor Ottó Csorba, koji je  inače vanjski inspektor,  o novim propisima i o nekim promjenama u školstvu. Ravnatelj mons. Mioč je istaknuo  da je „Paulinum“ mala ali veoma značajna  škola, koja nije usmjerena na mnoštvo, nego na kvalitetu. Nakon uvoda ravnatelja i govora inspektora, profesori su  iznijeli svoje primjedbe i prijedloge u korist rada i učenika za novu školsku godinu. Pripremna sjednica je zatvorena nevezanim razgovorom i  koktelom  u salonu gimnazije.