Završna svečanost i objava rezultata maturanata

Home Vijesti Završna svečanost i objava rezultata maturanata
Završna svečanost i objava rezultata maturanata Drucken E-Mail
Dienstag, den 26. Juni 2012 um 11:03 Uhr

U subotu 16. juna, još jednom je zazvonio školsko zvono označavajući početak završne svečanosti za maturante, koji su se rastali od ove ustanove. Na svečanosti su prisustvovali članovi ispitne komisije, ostali profesori odgijitelji,djelatnici škole, roditelji, rodbina, poznanici i dobročinitelji. Velika je čast za našu ustanovu što je svojom prisustvom uzveličao ovu svečanost g. Imre Kern iz Pokrajinske vlade Vojvodine.

Svečani program je počeo sa pesmom " Prašta se već stari đak", zatim je   Attila Pisák  je recitirao pjesmu "Još nije dosta" od  Váci Mihály. Nakon toga direktor škole Msgr. Jožef Mioč proglasio je uspjeh mature. Iza proglašenja govorio je najprije razrednik maturanata Laslo Baranyi, a u ime maturanata zahvalio se Dario Marton. U nastavku programa odsviran je violinski duet a zatim su svi prisustni čestitali maturantima za postignut uspeh.