Posjet „Duna” i „Segedinske” televizije

Home Vijesti Posjet „Duna” i „Segedinske” televizije
Posjet „Duna” i „Segedinske” televizije Drucken E-Mail
Montag, den 08. Juli 2013 um 09:04 Uhr

U prvoj polovici nisu samo učenici u velikom poslu već i medije. Đaci se trude i rade na tome da postignu što bolje uspjehe u školovanju. Pripremaju se za malu ili veliku maturu te za prijemne ispite u različite srednje škole ili fakultete. Sve to ide sa mnogo briga i puno truda i mukotrpnog rada, koji urađa kasnije dobrim rezultatima.

Oni koji rade u mediji također imaju pune ruke posla. Idu od škole do škole upoznaju se sa učenicima, profesorima da bi svojim gledaocima, čitaocima ili slušateljima predstavili stanje raznih obrazovnih institucija. Ovim povodom su i našu gimnaziju posjetile mnoge medijske kuće, među kojima su posljednje vrijeme bile „Duna” televizija, kao i „Segedinska televizija”. Obje medijske kuće su u svojim televizijskim prilozima predstavile pedesetogodišnju gimnaziju i kolegij „Paulinum”, kako bi upoznali svoje gledatelje južne Mađarske sa radom naše katoličke institucije.