Informacije o upisu u našu gimnaziju

Home Vijesti Informacije o upisu u našu gimnaziju
Informacije o upisu u našu gimnaziju Drucken E-Mail
Montag, den 08. Juli 2013 um 09:09 Uhr

Sredinom lipnja u svim osnovnim školama se školska godina završava sa malom maturom. Ovaj završetak je radostan, ali ujedno nosi sa sobom i razne probleme i polemike. Naime postavlja se pitanje kako za učenike, tako i za njihove roditelje: „Koju školu odabrati za dalje školovanje?” Većina đaka koja je završila osmoljetku je već donijela odluku po ovome pitanju.

Dok su kod nas u tijeku maturalni ispiti, posjećuju nas oni koji se interesiraju za našu gimnaziju. Zainteresirane rado primaju poglavari škole i neki od učenika, te u razgovoru sa njima predstave im prednosti klasične gimazije i kolegija, bodre ih da dođu i da se upišu u našu školu.

Uvjeti upisa u gimnaziju „Paulinum” su položena mala matura, te prihvaćanje činjenice da se tijekom četverogodišnjeg školovanja stanuje u kolegiju. Biti u zajednici kolegija ide sa mnogim prednostima u oblasti učenja i odgoja, ali u sklapanju prijateljstva sa ostalim đacima. Svi zainteresirani mogu se javiti na svojoj župi ili osobno svakog radnog dana u tjedenu na tajništvu škole od 8 do 12 sati, te putem telefona ili elektronske pošte:

Tel. /Fax: 024/555-340

E-mail: paulinum @tippnet.rs