Kápolnabúcsú és iskolanap

Home Vijesti Kápolnabúcsú és iskolanap
Kápolnabúcsú és iskolanap Drucken E-Mail
Freitag, den 10. Januar 2014 um 09:31 Uhr

A Paulinum Püspökségi Klasszikus Gimnázium és Szeminárium január 25-én, Szent Pál apostol megtérésének napján ünnepli a szeminárium kápolnájának búcsúját és egyben a gimnázium iskolanapját. Az ünnepi szentmisét idén msgr. Matthias König paderborni (Németország) segédpüspök és egyben a Német Püspökkari Konferencia Világegyházért és Missziókért felelős püspöke vezeti, aki az elmúlt évtizedekben sokat segített a Paulinum épületének folyamatos felújításának anyagi fedezésében. Az ünnepi szentmise január 25-én, szombaton délelőtt 10  órakkor lesz a Paulinum kápolnájában, melyre sok szeretettel hívjuk a növendékek szüleit, családtagjaikat, rokonokat, ismerősöket, plébános atyákat, jótevőket valamint a kedves híveket.