Újvidéki fiatalok látogatása

Home Vijesti Újvidéki fiatalok látogatása
Újvidéki fiatalok látogatása Drucken E-Mail
Mittwoch, den 23. April 2014 um 08:24 Uhr

A Paulinum Szeminárium és Gimnázium hirdetéseiben, valamint a weboldalon található a közlemény, hogy az intézmény után érdeklődők egy bejelentés után, bármikor meglátogathatják a Paulinumot. A Paulinum nyitott úgy egyének, mint csoportok számára. Külön nyílt nap nincs a Paulinumban, mert iskolánk egyedülálló és egyetlen egyházi alapítású középiskola országunkban. Ezért, nyitott mindenki számára, aki a papság, illetve a keresztény értékek felé szeretné beállítani életét.

Iskolánkat ilyen szándékkal látogatta meg az újvidéki Szent Erzsébet plébánia egy csoportja. A paulinisták szeretettel fogadták a kis diákokat, akik plébánosukkal, Ft. Nagy Attilával látogattak el hozzánk. Miután a vendégek meglátogatták az iskolát és az intézetet, egy közös ájtatosságon vettek részt, utána viszont baráti társalgással folytatódott a program. A vendégek nemcsak látogatók voltak, hanem meglepték a paulinistákat ajándékokkal és finom falatokkal. A látogatás közös fényképezéssel zárult.