Oktatási kiállításon

Home Vijesti Oktatási kiállításon
Oktatási kiállításon Drucken E-Mail
Samstag, den 17. Mai 2014 um 10:33 Uhr

A szabadkai Ivan Sarić Műszaki Középiskola tornatermében április 15-én nyílt meg a hagyományosan megrendezésre kerülő Oktatási Kiállítás. A kétnapos rendezvény keretében bemutatkoztak a szabadkai és a környékbeli középiskolák ás a felsőoktatási intézmények. Így a számos iskola mellett a Paulinum Gimnáziumnak is volt egy standja, ahol az érdeklődék információkat kaphattak az intézményben folyó tanulásról és tanulási lehetőségekről. Az érdeklődés nagy volt a kétnapos kiállítás iránt és viszonylag elég sokan érdeklődtek a Paulinum felől is. Ennek azért is örülünk, mert hosszú évtizedekig nyilvánosan nem is lehet propagálni az iskolát és a szemináriumot. Azzal, hogy mi is részt vettünk ezen a kiállításon és bemutatón, lehetőség nyílt, hogy a Paulinum szélesebb körben is ismert legyen. A kétnapos rendezvényen érettségizőink tartottak ügyeletet, akik annak ellenére, hogy ekkor már megkezdődött a húsvéti szünet, örömmel és boldogan képviselték és mutatták be a gimnáziumot az érdeklődőknek.