Állami ajándék Karácsonyra

Home Híreink Állami ajándék Karácsonyra
Állami ajándék Karácsonyra Nyomtatás E-mail
2017. február 16. csütörtök, 11:02

A Paulinum Gimnázium, mint oktatási intézmény állami felügyelet alatt áll. A Szeminárium mint nevelő intézmény a Kormány Vallásügyi Minisztériumához tartozik. A Gimnázium és Szeminárium az állam részéről csak részleg finanszírozásban részesül. Ezért a Paulinum sok mindenben kevesebb anyagi eszközökkel rendelkezik, mint más iskolák és intézmények. Most a karácsonyi és újévi ünnepekre meglepetésszerűen a Vallásügyi Felekezetekkel Foglalkozó Hivatal egy jelentős összeget utalt át a Paulinumnak. Az ajándék iskolai és intézeti eszközökre, felújításokra és fejlesztésekre vonatkozik. A támogatás valóban meglepetésszerűen ért bennünket, és a közvetítő irodának hálával adózunk és Isten áldását kérjük rájuk.