Rádióműsor közvetítés az iskoláról

Home Híreink Rádióműsor közvetítés az iskoláról
Rádióműsor közvetítés az iskoláról Nyomtatás E-mail
2017. március 14. kedd, 10:33

Amióta a Paulinum Gimnázium és Kollégium elismerésben részesült, mind több média érdeklődik az iskola után. Ezt elsősorban a helybéli, a szabadkai médiák teszik, utána a tartományi médiák és végül a külföldiek, különösen a magyarországi és horvátországi médiatudósítók. Minden médiatudósítót az iskola irányzata érdekli, amely klasszikus irányzatú nyelvi gimnázium. A legfontosabb kérdéseik, milyen gimnázium, milyen irányzatú és milyen tervet és programot valósít meg.

Az elmúlt héten az Újvidéki Rádió AS FM tudósítója járt a Paulinumban, aki riportot készített az iskoláról. Mivel ő először hallott és járt egy egyházi alapítású iskolában, meglepődve járta körül a gimnázium osztályait és helységeit, és egy reális tudósítást állított össze, amelyet majd e hónap végén rendszeresen sugározni fog az AS FM.