Igazgatónk a Tartományi Oktatási Titkárságon járt

Home Híreink Igazgatónk a Tartományi Oktatási Titkárságon járt
Igazgatónk a Tartományi Oktatási Titkárságon járt Nyomtatás E-mail
2017. június 27. kedd, 11:52

Az oktatás az élő folyamat, amelynek a rendszere élő kihívások előtt áll, és időről időre változásokon megy át. A tudomány és az életkörülmények előrehaladásával az oktatáson is módosítani kell, mindezekről sokat hallottunk a médiákban és sokat gondolkodunk rajta. Az bizonyos, hogy mindennek van jó és kevésbé jó oldala, pozitív vagy negatív hatása. Az oktatás és a nevelés a társadalom egyik legfontosabb kérdése. Ezért fontosak azok a lépések, amelyeket az illetékes felelősök tesznek. 2004-ben a Paulinum Gimnázium állami elismerésben és támogatásban részesült. Azóta sok változás történt, ami a gimnázium működését illeti, és ezért a hónap elején iskolánk igazgatóját, msgr. Miocs Józsefet fogadta Nyilas Mihály a Tartományi Oktatási titkár és a helyettes titkár, Szakállas Zsolt, akikkel igazgatónk elbeszélgetett az iskola működéséről.