Pripremna sijednica Nastavničkog zbora

Home Vijesti Pripremna sijednica Nastavničkog zbora
Pripremna sijednica Nastavničkog zbora Ispis E-mail
Subota, 16 Rujan 2017 11:01

Prema propisu Ministarstva obrazovanja za početak nove školske godine trebaju profesori i nastavnici održati pripremnu sijednicu. Gimnazija „Paulinum“ se također drži propisa i u našoj školi je održana pripremna sijednica nastavničkog zbora. Sijednicu je vodio naš ravnatelj, a na dnevnom redu je bilo govora o nastavnom planu i programu, o predmetima, o profesorima i o cijelokupnom funkcioniranju gimnazije.  Ravnatelj je u svom govoru istaknuo da je „Paulinum“ mala škola, ali dobra škola, koja nije usmjerena toliko na mnoštvo učenika, nego više na kvalitetu. Nakon govora ravnatelja profesori su iznijeli svoja iskustva i svoje prijedloge za u korist rada nove školske godine. Sijednica je zatvorena sa ne vezanim razgovorom i kratkim agapeom.