Látogatók a Tartományi Oktatási Titkárságról

Home Híreink Látogatók a Tartományi Oktatási Titkárságról
Látogatók a Tartományi Oktatási Titkárságról Nyomtatás E-mail
2017. október 12. csütörtök, 09:02

Október 4-én egy munkanap erejéig látogatást tettek iskolánkban a Tartományi Oktatási Titkárság magasrangú tisztségviselői. Szakállas Zsolt, oktatási titkárhelyettes, Biljana Kaserić, segédtitkár, Goran Dragosavljević, tartományi tanfelügyelő. Az oktatási megbízottakkal iskolánk igazgatója, msgr. Miocs József, dr. Josip Ivanović, igazgatóhelyettes és Csorba Ottó, az iskolaszék elnöke megbeszélték a Paulinum Gimnázium további működtetését az újabb előírásoknak megfelelően. A Paulinum Gimnázium és Szeminárium (Kollégium) 2004-től államilag elismert, akkreditált intézmény, és mint ilyen, állami felügyelet alatt van. Az oktatási tartományi felelősök látogatásuk alkalmával körüljárták az iskola helységeit, utána viszont találkoztak a tanárokkal és a tanulókkal, majd közös fényképezéssel zárult a látogatás.