Dar u namirnicama

Dar u namirnicama Ispis E-mail
Ponedjeljak, 16 Listopad 2017 12:37

Nakon ponovne uspostave autonomije Pokrajne Vojvodine, Predsjedništvo vlade, šalje svake godine našoj instituciji božićno-novogodišnje darove. Darovi se sastoje ili od školske opreme ili u pomoći za bolje funkcioniranje sjemeništa-internata. Ovakvo obdarivanje traje već desetak godina i možemo kazati da je postala tradicija da predsjednik ili potpredsjednik Vojvođanskog parlamenta šalje poklon „Paulinumu”. Ove godine pomoć je stigla prije početka nove školske godine. Dar se sastojao od raznih vrsta namirnica, koje je došlo u pravo vrijeme, jer kako se kaže, svaki početak je težak. Za dobru namjeru i brigu za ovu pomoć zahvaljujemo predsjedniku Ištvanu Pastoru, a zatim samoupravi Subotica, koja je posredovala i transportirala ovu pomoć.