Labdákat kaptunk

Home Híreink Labdákat kaptunk
Labdákat kaptunk Nyomtatás E-mail
2018. július 19. csütörtök, 10:58

Az Intersport nevezetű sportfelszerelést árusító üzletlánc az elmúlt hónapban jótékony akció keretében 100 darab labdát osztott szét a Szabadka területén lévő 34 általános- és középiskoláknak. Három legelterjedtebb sportnak megfelelő labdát osztottak: futball-labdát, kosárlabdát és kézilabdát. A kezdeményezés célja az volt, hogy e módon támogassák és elősegítsék a sportolást, és hozzájáruljanak a csapatmunka szellem kialakulásához. Továbbá, hogy felhívják a figyelmet, milyen jótékony hatással van a rendszeres sportolás és edzés az ember egészségére. Múlt hó 25-én a MegaRoda áruházban lévő Intersport üzletben Hegdűs András, III. osztályos diák a Paulinum Gimnázium nevében átvette a két darab futball-labdát és az egy kézilabdát.