Promocija škole

Home Vijesti Promocija škole
Promocija škole Ispis E-mail
Srijeda, 22 Ožujak 2023 12:11

Drugo polugođe već je uveliko u toku, te se „maturanti osnovnih škola“ pripremaju za završne ispite i razmišljaju gdje će nastaviti svoje školovanje. Zato su i ove godine učenici Biskupijske klasične gimazije „Paulinum“ sa svojim profesorima krenuli obilaziti osnovne škole i promovirati svoju školu. Promocije su se već održane u nekoliko škola u Subotici, na hrvatskom i mađarskom jeziku, uz prigodne muzičke točke. Također, pored osnovnih škola, svoju gimnaziju su prezentirali i na susretu krizmanika u Totovom Selu. Učenici tako žele privući pažnju djece i roditelja, jer je „Paulinum“, kao jedina katolička škola u Srbiji, značajna institucija koja daje odlične temelje za upis na bilo koji fakultet.