Az Újvidéki rádió felvételt készített velünk

Home Híreink Az Újvidéki rádió felvételt készített velünk
Az Újvidéki rádió felvételt készített velünk Nyomtatás E-mail
2012. június 28. csütörtök, 10:56

Május és június havában, úgyszólván nincs olyan oktatási intézmény, amelyben, illetve amelyről ne készítene egy rádió, vagy televízió beszámolót. Egyes iskolák kampányolnak és terepre járnak, hogy bemutassák iskolájukat, más iskolákhoz viszont a médiák szoktak kimenni. Ez történt az elmúlt héten a mi gimnáziumunkkal is.

Az újvidéki közrádiónak a magyar nyelvű műsorok felelőse Matkó Margit járt iskolánkban és riportot készített velünk. Először is elbeszélgetett iskolánk igazgatójával, utána viszont külön-külön velünk tanulókkal felvételezett. Matkó Margit szerkesztő asszony iskolánkról bőséges információkkal, valamint a legújabb CD-lemez felvétellel, teljes és reális képet kapott. Már az elmúlt szombati oktatási műsor keretében az Újvidéki Rádió sugározta mindazt, amit a riporterasszony készített iskolánkról.