Katić Damir tanulónk első díjat nyert

Home Híreink Katić Damir tanulónk első díjat nyert
Katić Damir tanulónk első díjat nyert Nyomtatás E-mail
2012. július 23. hétfő, 10:19

Amint megkezdődik az iskolaév, de különösen az év vége felé különböző oktatási szervezetek, iskolák pályázatokat írnak ki és versenyekre serkentik a tanulókat. A Paulinum gimnázium tanulói figyelemmel kísérik a felhívásokat és amikor ez lehetséges, és a körülmények is megengedik, részt vesznek egy-egy versenyen.  Szabadka városának  vezetősége  és a Tartományi kormány még a kora tavaszkor irodalmi pályázatot írt ki általános és középiskolás diákok részére.

A díjkiosztás a városháza dísztermében került sor június 27-én. Iskolánk örömére szolgált amikor megtudtuk hogy Katić Damir III. osztályos tanulónk irodalmi munkája "Az én otthonom" cimmel, vajdasági szinten első díjat nyert.

A díjat a városi Képviselő Testült elnöke és a Horvát Követség főkonzula adta át ünnepélyes keretek között. A díj egy ünnepélyes kiadvány kiadásából állott és egy horvátországi tengerparti nyaralási lehetőséggel ajándékozta meg a nyertest.