Zahvala za fiskulturne dvorane

Home Vijesti Zahvala za fiskulturne dvorane
Zahvala za fiskulturne dvorane Ispis E-mail
Četvrtak, 21 Ožujak 2013 08:23

Prije godinu i pol dana objavljeno je u svim medijama, da je dvorana Paulinuma za tjelovježbu uništena od strane neodgovornih lica. Na žalost, do danas se još nezna koji su bili oni, koji su demolirali dvoranu. Našu dvoranu smo - koju je nekada komunistička vlast oduzela - nakon promjene državne vlasti dobili nazad. Tu dvoranu smo upotrebljavali deset godina, a sada je potpuno neupotrebljiva. Pošto naša škola nema finansijskih mogućnosti da obnovi dvoranu, radi toga smo bili prisiljeni da tražimo neko drugo riješenje.

U našoj nevolji, pritekli su nam u pomoć: Dom Srednjoškolskih Učenika i Gimanzija Kostolanji Deže. Učenici Paulinuma su koristili njihove dvorane. zahvaljujemo dirkturu Robertu Đivanović i direktorici Aniko Varga, što smo ipak mogli redovito održati naše satove iz tjelovježbe u zimskom periodu.