Karácsonyi-újévi fogadások

Home Híreink Karácsonyi-újévi fogadások
Karácsonyi-újévi fogadások Nyomtatás E-mail
2015. január 17. szombat, 10:13

A polgári év végén minden intézmény számadást, illetve visszatekint az elmúlt év eseményeire, tevékenységeire. Ez történik egyházi és világi szinten. Mivel Szabadka városának egyik jelentős intézménye a Paulinum Gimnázium és Szeminárium, így iskolánk úgyszólván minden városi rendezvényre meghívást kap. A meghívásoknak a Paulinum nagyon örül, hiszen az elmúlt rendszerekben sehol sem volt nyilvántartva, és iskolánkat, szemináriumunkat nem is lehetett képviselni. A rendszerváltás után, iskolánk visszakapta az őt megillető helyét és ezrét városi, közigazgatási és diplomáciai meghívást kap a fogadásokra. Iskolánk igazgatója igyekszik valamennyi meghívásnak eleget tenni, amennyiben viszont ő nem tudja képviselni intézményünket, akkor valamelyik nevelő, vagy tanár tesz eleget egy ilyen meghívásnak a fogadáson, rendezvényen, vagy koncerten.