Focimérkőzés a Vegyészeti Középiskola csapata ellen

Home Híreink Focimérkőzés a Vegyészeti Középiskola csapata ellen
Focimérkőzés a Vegyészeti Középiskola csapata ellen Nyomtatás E-mail
2015. november 28. szombat, 11:20

A testnevelésre az utóbbi időkben nagy hangsúlyt fektet az Oktatási Minisztérium. A fontos tantárgyak közé számítják, sőt egyes iskolákban főtantárgyként szerepel. A Paulinum Nyelvi Gimnázium, de a torna jelentős szerepet tölt be a paulinisták életében. A szedentális élet mellet, igen fontos az egészséges mozgás. A Paulinum Gimnázium épület keretében röplabda és kézilabda pálya található, az épületen belűl pedig súlyozó, illetve konditerem található. A hivatalos tornaóra mellet, szabad aktivitásban többen foglalkoznak külömböző sportágakkal, sőt a az iskolán kívűl mérkőzésekre is járnak.

Az elmúlt héten Nagy Varjas Árpád tornatanár meghívta a Paulinum focistáit a Vegyészeti középiskola diákjainak csapata elleni mérkőzésre. A játékban mind két fél egyenlő arányban jónak minősűlt, de mégis a Vegyészeti iskola csapata nyerte meg a mérkőzést.