Egy tanulónk irodalmi díjat nyert

Home Híreink Egy tanulónk irodalmi díjat nyert
Egy tanulónk irodalmi díjat nyert Nyomtatás E-mail
2015. december 28. hétfő, 11:28

A Moravicai Értelmiségi Fórum irodalmi pályázatot írt ki,  álltalános- és középiskolások részre. A Papp Dániel esszé-, novella- és fogalmazásíró pályázatot november 17-ig kellett beküldeni a szervezőknek. Ezután a bizottság döntött a helyezésekről és december 12-én eredményhirdetésre került sor. Az eredményhirdetés irodalmi est keretében történt. Az irodalmi est előadásokkal kezdődött, melyen dr. Ispánovics Csapó Julianna, dr. Novák Anikó egyetemi tanárok, valamint Törteli Telek Márta doktorandusz tartottak. Az előadások után eredményhirdetésre került sor. A pályázaton részt vett Morvay Árpád, a Paulinum Gimnázium negyedikes tanulója, aki - A gyökeret eresztett tölgy - címmű novellával a harmadik díjban részesült. A díjátadáson Morvay oklevelet és könyveket vett át a bíráló bizottság elnökétől.

A Paulinum tanárai és diákjai örülnek az elismerésnek és Árpádnak gratulálnak munkájához.